برگزاری آزمون پایان ترم:

نحوه برگزاری امتحانات پایان ترم دانشگاه آزاد

کد خبر: 181 تاریخ انتشار: 1399/3/17
زمان امتحانات دانشگاه از 24 خرداد تا 20 تیر است. جهت رعایت اصول بهداشتی حضور دانشجویان در جلسه امتحان با داشتن ماسک و دستکش اماکن پذیر می باشد. 
image

 

 

زمان امتحانات دانشگاه از 24 خرداد تا 20 تیر است یعنی  زمان برگزاری امتحانات این دانشگاه به 4 هفته افزایش یافته و در روز 2 نوبت امتحان برگزار می‌شود. جهت رعایت اصول بهداشتی حضور دانشجویان در جلسه امتحان با داشتن ماسک و دستکش بهداشتی اماکن پذیر می باشد. 

با توجه به تغییرات ایجاد شده در برگزاری امتحانات دانشجویان می توانند کارت امتحان را از سه شنبه مورخ 20 خرداد از سامانه آموزشی دریافت کنند. دانشجویانی که قبل از این تاریخ کارت امتحان را دریافت کرده اند مجددا اقدام به دریافت کارت کنند. 

براساس  بخشنامه سازمان مرکزی  به منظور جلوگیری از سفرهای بین شهری با اجرای طرح تعاون آزمون، دانشجویان فاقد منع آموزشی با ثبت نام در سایت  azmoon99.iau.ac.ir و کسب موافقت از ستاد طرح تعاون آزمون می توانند در واحد محل زندگی خود آزمون دهند.

دانشجویان عزیز جهت دریافت آخرین تغییرات در نحوه برگزرای امتحانات به سایت خبری واحد و همچنین کانال روابط عمومی واحد در تلگرام به آدرس @IAU_noshahr  (روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نوشهر) مراجعه نمایندنظرات بینندگان

نام

پست الکترونیک

نظر

عبارت امنیتی

اگر قادر به خواندن اعداد نيستيد صفحه را refresh كنيد


دفتر بازرسی دانشگاه


عضویت در خبرنامه

آمار بازدید       امروز: 798    ديروز: 826    اين ماه: 26598    تاکنون : 2210181