همایش علمی حسابداری ،مدیریت و علوم مهندسی:

همایش علمی حسابداری ومدیریت همچنین همایش یافته های نوین در علوم مهندسی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نوشهر برگزار شد

کد خبر: 57 تاریخ انتشار: 1394/12/15
همایش علمی حسابداری ومدیریت همچنین همایش یافته های نوین در علوم مهندسی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نوشهر برگزار شد در همایش علمی یافته های نوین در علوم مهندسی مکانیک ، برق ، معماری و عمران ، تعداد 39 مقاله ارائه شد که از این تعداد پنج منتخب برگزیده و مابقی به صورت پوستر انتخاب شد که به مقالات برتر نیز هدایا و لوح تقدیر اهدا شد.
image

همایش علمی حسابداری ومدیریت همچنین همایش یافته های نوین در علوم مهندسی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نوشهر برگزار شد

در همایش علمی یافته های نوین در علوم مهندسی مکانیک ، برق ، معماری و عمران ، تعداد 39 مقاله ارائه شد که از این تعداد پنج منتخب برگزیده و مابقی به صورت پوستر انتخاب شد که به مقالات برتر نیز هدایا و لوح تقدیر اهدا شد.

منتخبین : فرزانه سلیمانی با مقاله تحت عنوان : ( بررسی پایداری اغتشاش کوچک توربین بادی و...) و محمد جواد نجفی اندرور ( طراحی و ساخت یاتاقان و ... ) و دکتر ولی قاسمی نژاد ( استفاده از فوندانسیون باگتی و...) و حمید پاشا زانوس ( شبیه سازی عددی فرآیند تحریک لایه مرزی به وسیله تزریق حباب ) دکتر احمد احمدی ( داده های واحد اندازه گیری فازور و شبکه عصبی ) مقالات خود را ارائه دادند.

در همایش علمی آینده پژوهی در حوزه های حسابداری ، مدیریت و مهندسی نیز بیان داشت : تعداد 25 مقاله به دبیرخانه همایش ارسال شد که از بین انها پنج مقاله به صورت سخنرانی و بقیه به صورت پوستر ارائه شد.

منتخبین : آزیتا شرج شریفی ، امیر خزایی ، نسیم حسن نیا ، مجتبی لاتی و دکترحسن دیواندری مقالات خود را به صورت سخنرانی ارائه دادند.

روابط عمومی دانشگاه آزاد واحد نوشهرنظرات بینندگان

نام

پست الکترونیک

نظر

عبارت امنیتی

اگر قادر به خواندن اعداد نيستيد صفحه را refresh كنيد


دفتر بازرسی دانشگاه


عضویت در خبرنامه

آمار بازدید       امروز: 521    ديروز: 631    اين ماه: 10708    تاکنون : 2247866